W jaki sposób się przyodziać żeby wyglądać szczupło?

Jeśli uważasz, iż świetnym sposobem na odebranie sobie kilku kilogramów będzie ubranie się na czarno, jesteś w błędzie. Jest parę tak samo prostych reguł, jakie umożliwiają optycznie wyszczuplić sylwetkę.

W tak zwanym odchudzaniu wizualnym kolor jest niezwykle istotny. Kolory współgrające z typem urody to jeden z najprostszych sposobów na odwrócenie baczności od nazbyt kolistych form oraz wizualne odjęcie kilku kilogramów . Nie sprawdza się jednakże podmienianie czerni kolorami ziemi czy innymi odcieniami „maskującymi”. W miejsce nijakich szarości i rozmytych beży dobierz odcienie mocne. Poszukaj przykładowo dwukolorowej kiecki, która po bokach będzie miała wstawki w odmiennym kolorze. Podobny trik pięknie wyszczupli talię i pozwoli wymodelować figurę nadając jej należytych proporcji.

legginsy wyszczuplające

Autor: Inyx
Źródło: http://www.flickr.com

Ważna zasada tycząca się wyszczuplającej potęgi kolorów brzmi: czarny pod spód, jasne na górę. Rezultat „odchudzający” da przeto granatowa kiecka i narzucony na nią jasny, przykładowo écru kardigan, przenigdy na odwrót. Dla jeszcze większego efektu sweterek obwiąż w talii paskiem. Zakładanie nazbyt szerokich strojów to jeden z podstawowych błędów, który dodaje kilogramów nawet niezwykle szczupłym kobietom. O ile jednak one mogą sobie na to przyzwolić, kobiety którym zależy na schudnięciu, muszą raz na zawsze wypchnąć z szafy odzienia pozbawione kroju. Mam w tym przypadku na myśli nie jedynie bluzki-namioty, lecz także spodnie, suknie, kurtki. Wielu damom, pożądającym wyszczuplić przykładowo biodra czy ukryć zbyt wystający brzuch zdaje się, iż osiągną tenże cel wkładając odzienie o 2 rozmiary za wielkie – dowiedz się więcej. Jednakże niedostatku wcięcia w pasie nie zatuszujesz zakrywając się dużą tuniką. Musisz zwyczajnie odwrócić od niej baczność.

Odkryj bez zwłoki wpis spod linku, ponieważ zapewne zdziwi Cię to, jak niesamowicie ciekawe materiały w tamtym miejscu się znajdują.

Jakim sposobem to zrobić? Wybierz dopasowaną bluzkę z materiału, który nie przylega do sylwetki. Winna mieć żywy odcień i długość do połowy biodra. Do tego legginsy wyszczuplające.

legginsy

Autor: Inyx
Źródło: http://www.flickr.com
Raz na zawsze zapamiętaj, że powinnaś kupować stroje dopasowane, co nie oznacza obcisłe. Kupuj taliowane marynarki jak też płaszcze, które to za każdym razem przewiązuj paskiem. Zapomnij o fasonach oversize, wbrew pozorom nie odbierają kilogramów, ale ich przydają.