W jaki sposób się ubierać, by prezentować się szczupło

Która z nas nie chciałaby odjąć sobie kilku zbytecznych kilogramów bez większego wysiłku? Odpowiedź jest nieskomplikowana a wszystkie ją znamy. Oto parę prostych trików, które bez wyciskania siódmych potów odbiorą naszym kobiecym kształtom trochę nadmiaru.

ubrania, ciuchy

Autor: AnnieAnniePancake
Źródło: http://www.flickr.com
Duże torebki. Kobiety kochają torebki, do ich zakupu nie trzeba żadnej z nas nagabywać. Jeżeli jednakże chcemy wyglądać smuklej, trzeba przestawić się na duże torby zamiast ukochanych małych czarnych. To prosty trik, który polega na odwróceniu uwagi rozmiarem torby od dużych bioder lub kolistego brzuszka. Działa tu zasada przeciwieństwa. Paski, ale które? Na pewno pionowe. Poziome przynoszą rezultat wprost odwrotny od wyczekiwanego. Optycznie wydajemy się szersze razem z kierunkiem rozwijania się linii.

Pionowe, jak łatwo się domyślić, nie poszerzają, a wydłużają w górę, a więc wyglądamy na szczupłe i wysokie. Ponadto lepszy efekt zapewniają paski szerokie niż wąskie. Kolory czarne dają odczucie większej smukłości. Jasne zaś pogrubiają. Powody zdają się logiczne. W jasnych kolorach trudno pominąć każdą wypukłość, z kolei w ciemnych to oraz owo może podczas nieprzychylnych oględzin umknąć. Interesującym połączeniem są sukienki lub bluzki w zestawie dwóch odcieni – białym i czarnym. Biała barwa w środku, z kolei przy linii talii czarny oraz gruby. Daje to wizualne zwężenie. To idea dla pań, które potrzebują wizualnie zwęzić swą talię i przybliżyć się do ideału klepsydry. Trzeba poszukać butiku proponującego odzież XXL- przykładowy dostępny tu: odzież xxl.

szafa, garderoba, ubrania

Autor: Kristian Bjornard
Źródło: http://www.flickr.com
Spódniczki oraz spodnie. Dla dam narzekających na nazbyt poszerzone biodra poleca się spódniczki o niskim stanie a także rozkloszowane . Nadmiernie obcisłe i o wysokim stanie wyłącznie zaakcentują rozmach natury w owym miejscu kobiecej figury. Spodnie z kantem też wyszczuplają sylwetkę. Do rurek natomiast rekomenduje się buciki długie lub masywne, tak ażeby wyrównały stosunki między cięższymi udami oraz biodrami a dołem figury. Jeżeli idzie o rozmiar ubrania nie mogą być za ciasne. Wybierz zatem kurtki dla puszystych i koszule męskie XXL . Odpowiednio dobrany strój potrafi sprawić cuda i poprawić samą naturę. Jak się odziewać, żeby wyglądać szczuplej? Teraz już wiesz, a więc działaj.-