• Home
  • Klasa-strUrodowe tricki
  • W jaki sposób zadbać o brodę? O jakich rzeczach należy pamiętać? Jakiego rodzaju akcesoria warto posiadać?

W jaki sposób zadbać o brodę? O jakich rzeczach należy pamiętać? Jakiego rodzaju akcesoria warto posiadać?

Typ mężczyzny zwany drwalem ostatnio stał się modny. M miastach praktycznie co trzeci mężczyzna posiada brodę. Jedni wyglądają z nią lepiej, inni gorzej – ważne jest natomiast to, że trzeba o nią dbać, żeby ładnie się prezentowała.
Dlatego też popularne stały się również Barber shop’y – to takie specjalistyczne salony fryzjerskie, tylko dla mężczyzn, w którym można odpowiednio zatroszczyć się o zarost.

Jest to również miejsce relaksu dla panów – najlepsze salony mają bary, stanowisko z grami, czyli wszystko co mężczyzna lubi robić gdy ma wolny czas.
stopy

Autor: Joy Holland
Źródło: http://www.flickr.com
ubiór

Autor: Photography_Gal
Źródło: http://www.flickr.com/
Trzeba jednak podkreślić, iż na wizytę w tego typu salonie zdarza się oczekiwać długo – w największych polskich miejscowościach spotkamy się z małą ilością takich zakładów, a taka wizyta to dosyć duży wydatek i nie wszyscy mogą sobie na coś takiego pozwolić co miesiąc.

Jeżeli szukasz ciekawych informacji na opisywany temat, odwiedź (https://www.kidsclinic.pl/poradnia-dla-doroslych/ginekolog) nas, a zapewne odnajdziesz interesujące fakty.

W momencie, kiedy chcielibyśmy więc zapuszczać brodę oraz odpowiednio o nią dbać dobrze będzie zakupić specjalne akcesoria do brody. Tego typu sprzęty są zupełnie inne niż takie, które znajdziemy w normalnym zakładzie fryzjerskim – broda potrzebuje bowiem innego rodzaju pielęgnacji. Świetnym przykładem są przykładowo nożyczki do brody.

kamień do ostrzenia brzytwy

Autor: Męskie Cięcie
Źródło: http://meskiezaciecie.pl/
Pośród innego rodzaju, powszechnie stosowanych akcesoriów jest także grzebień do brody, oraz takido wąsów, czy brzytwa, jaka nadaje się dla osób, które miały już doświadczenie z profesjonalnym przycinaniem brody i wąsów – nie trudno tutaj o przecięcie.

Gdy już bardziej zagłębimy się w proces pielęgnacji brody, to warto zaopatrzyć się również w kamień do ostrzenia brzytwy. Dzięki takim akcesoriom da się dużo zaoszczędzić, a kolejne próby zaprowadzą nas wreszcie do perfekcji.