• Home
  • Klasa-strUrodowe tricki
  • W ostatnich latach wśród Polaków zwiększa się wiedza o tym, że chemia w kosmetykach i artykułach spożywczych szalenie szkodzi naszemu zdrowiu

W ostatnich latach wśród Polaków zwiększa się wiedza o tym, że chemia w kosmetykach i artykułach spożywczych szalenie szkodzi naszemu zdrowiu

W sieci mamy cała masa blogów, gdzie rozpatrywane są zawartości różnych kosmetyków. Możemy znaleźć również aplikacje, dzięki którym jesteśmy w stanie stwierdzić czy wymieniony komponent jest trucizną.

Jest to niezwykle istotne, ponieważ ich nazwy najczęściej nic nam nie powiedzą.
metody

Źródło: pixabay
Zazwyczaj składem różnego typu kosmetyków interesują się częściej panie. Wynika to z kilku przyczyn. Po pierwsze pragną one cudownie wyglądać – mieć zdrowe włosy oraz promienistą skórę – a są świadome tego, że chemikalia źle wpływają na nasz organizm. Po drugie, chcą troszczyć się o zdrowie – ważny link – swoich dzieci i nie karmić je truciznami. Toteż istotne są preparaty, które używamy, ponieważ ich skład przenika przez naskórek i dostaje się do naszego ciała – do komórek oraz krwi. Istotne jest więc to, abyśmy sięgali po szampony i mydła naturalne.
Musimy skupić się na takich mydłach, które posiadają dość krótki oraz jasny skład. Unikajmy wszystkich sztucznych barwników czy aromatów. Szkodzą one nam i naszym dzieciom.

Zapraszamy – idź tu i wejdź na następną naszą stronę. Tam czekają na Ciebie nowe oraz rzetelne informacje.

Należy zatem zainwestować kilka złotych więcej, ale kupić kosmetyk, który będzie niezwykle delikatny, będzie czyścił i nawilżał, ale nie będzie podrażniał. Taka kostka starczy nam doprawdy na bardzo długo. Będziemy więc mogli cieszyć się brakiem barwników w naszym życiu.

Trzeba nabywać jakościowe produkty, by dbać o zdrowie swoje i swojej rodziny. Po jedzenie chodźmy na targ, a po kosmetyki do doprawdy rzetelnych producentów. Istotne jest zaufanie.