Wachlarz jest dość wielki

Co rok na rynku ubraniowym pojawiają się kolejne wzory i kroje bluzek, spódniczek czy spodni, a my wśród nich możemy wybrać te, które najmocniej będą nam odpowiadały. Pewnie że znawcy mody pokazują nam co będzie królowało w danym okresie, nie mniej powinniśmy pamiętać, iż przy wyborze naszych ubrań powinniśmy się wzorować wygodą oraz tym, aby zakrywały one nasze mankamenty i by jednocześnie pokazywały nasze walory. Nie mniej czasem należy zaszaleć oraz należy wypróbować włożyć bluzkę, która w danym sezonie jest trendy.

W tym roku stawiamy na kolor

bluzka w grochy

Autor: Barbro Andersen
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy do tej chwili uważałyśmy, że wolimy bardziej stonowane kolory oraz te neonowe, które już z oddali wpadają w oczy nie są dla nas, to bez wątpienia w tym roku powinnyśmy robić odstępstwo od tradycji oraz zakupić chociaż jedną takową bluzkę. Ma szanse się okazać, że tak nam się spodoba to, jak nasza opalenizna odbija się od tych kolorów, w jak piękny sposób jest ona dzięki nim podkreślana, iż nagle zamarzymy posiadać na lato tylko oraz wyłącznie modne bluzki damskie, właśnie w takich neonowych i bardzo wyraźnych kolorach. Lato oraz – tu – czas wakacji, to najlepszy czas na przeprowadzanie eksperymentów z ubiorem, więc z pewnością powinnyśmy z tej okazji wykorzystywać, by najlepiej pokazać siebie i znaleźć to, w czym najlepiej będziemy się czuły.

Bluzki z dzianiny są ciągle modne

Są takie ubrania i równocześnie takie typy przedmiotów, które nigdy się nie nudzą oraz które nigdy nie przechodzą do lamusa. Właśnie do nich z pewnością należą bluzki

Ubrania dla kobiet

Źródło: ladym.com.pl

z dzianiny- są one piękne, ale jednocześnie lekki i wygodne. Co istotne zaznaczenia, to bez wątpienia fakt, że nawet po latach ubierania i normalnego prania, nic złego się z nimi nie dzieje. Warto się namyślić, czy posiadamy taką bluzkę w swojej garderobie, a jeśli jej tam nie ma, to bez wątpienia należy jak najszybciej poprawić swój błąd oraz ją zakupić.

Niektóre rzeczy są nieśmiertelne

W czasie uzupełniania własnej garderoby musimy powiedzieć, iż niektóre rzeczy są nieśmiertelne, a nawet tak jak w przypadku czarnych eleganckich spodni oraz białej eleganckiej bluzki, są wręcz obowiązkowe w każdej szafie. Na dodatek każda moda wraca po pewnym okresie, a co się z tym łączy, nawet jeśli w kolejnym sezonie ta bluzka już nie będzie modna, to ma szanse się okazać, iż za kilkanaście lat znów się taka stanie, a wtenczas nasza córka będzie się cieszyła, że ma szanse wykorzystać zawartość maminej szafy.