Warto żyć we wspaniałym świecie pełnym doznań

Zewsząd płyną przestrogi, że pogoń za uciechami żałośnie się kończy – prowadzi do otyłości, uzależnień i chorób. Mimo to odmawianie sobie przyjemności nie leży w naszej naturze i bardziej szkodzi niż pomaga. Czy nasze życie miałoby sens bez zmysłowych doznań? Jedzenie nie miałoby smaku, a muzyka nie cieszyłaby uszu. Na szczęście przyjemności istnieją, a drogi nerwowe błyskawicznie przewodzą miłe wrażenia do mózgu. Wniosek? To co sprawia Tobie przyjemność, rób często, lecz z rozwagą.

perfumy

Autor: Christoff Muller
Źródło: http://www.flickr.com
Posłuchaj muzyki, zjedz kawałek czekolady albo spraw sobie bukiet kwiatów. Naukowcy udowodnili, że miłe doznania to panaceum na nasze niedyspozycje. Na przykład gorzka czekolada pomaga obniżyć ciśnienie – pod warunkiem, że zjadasz tabliczkę tygodniowo. Czy powinna być gorzka? Owszem, ponieważ w swoim składzie posiada najwięcej ziarna kakaowego, a to w nim znajdują się odżywcze składniki. Mało tego, gorzka czekolada przyspiesza przemianę materii, w efekcie spalamy więcej kalorii – oznajmiają izraelscy uczeni.

A może odczuwasz przyjemność dbając o swe ciało produktami, które dała nam Matka Natura?(zobacz: Kosmetyki naturalne nie posiadają w swojej zawartości substancji chemicznych. Obcujemy z czysta naturą. Stosując je, łączymy przyjemne z pożytecznym.

Jeśli spodobał Ci się analizowany artykuł, kliknij ten link – z pewnością także warto zobaczyć tutaj następny ciekawy post!

Dadzą nam szansę na nowo odkryć zapachy świata, który nas otacza.

Kosmetyki produkowane są z roślin, olejków z nasion a także owoców. Produkty mleczne, cukier otrzymywany z trzciny cukrowej, sok z owoców, i jajka stanowią główny skład kosmetyków naturalnych. Zdarzają się chwile gdy po otwarciu peelingu lub balsamu do ciała mamy ochotę chwycić za łyżeczkę i zasmakować tych smakowitości – tak pięknie i smakowicie pachną!

A zapach odgrywa ogromną rolę w naszych chwilach słabości. Zapach lawendowy pozwala walczyć z bezsennością – waniliowy odpręża.

Nie czekaj już – zweryfikuj propozycję (http://digital-motion.pl/), jaką dla naszych klientów wymyśliliśmy. Włączyliśmy wszelkie oczekiwania naszych konsumentów!

Zwykle zapach ulubionej perfumy potrafi błyskawicznie wywołać uśmiech na naszej twarzy. W dzisiejszych czasach nie tylko projektanci zachęcają nas do swoich wiosennych kolekcji. Również perfumiarze wabią nas limitowanymi wiosenno-letnimi kompozycjami. Autor:

Łączmy więc przyjemne z pożytecznym i dbajmy o to by dookoła nas nie brakowało miłych doznań, wówczas droga do zdrowia będzie krótsza|znacznie i mniej kręta.