Wieczorem wybierz smooky eye make-up, gwarantuje perfekcyjny efekt.

Moda wciąż się zmienia, ale nie w stu procentach. Okazuje się, ze są takie ubrania i takie estetyczne schematy, które są mogą przetrwać wiele sezonów. Jednym z nich jest na pewno smooky eye, czyli „dymkowy” make-up. Dlaczego warto na niego postawić?

Makijaż na studniówkę

Autor: Biar Beauty Group
Źródło: Biar Beauty Group

Pierwszą zaletę już tak na dobrą sprawę wymieniliśmy. Mianowicie: jest to bardzo niepowtarzalny typ make-upu. Smooky eye doskonale znosi próbę czasu, a w związku z tym wystarczy raz się go solidnie nauczyć, a będziesz mogła to wykorzystywać przez wiele lat. Na pewno nie wyjdzie z mody w trakcie kilku kolejnych sezonów. Wszechstronność tego typu makijażu (zobacz salon kosmetyczny wrocław) polega również na tym, że świetnie pasuje do odmiennych kreacji.

To bezpieczny wybór do niemal każdej kreacji na wieczór i nie tylko. Nieważne, czy postawisz na zwiewną suknię czy spodnie i bluzkę na ramiączkach. Jeżeli szykujesz się na bal czy po prostu imprezę, „przydymione” oczy będą wyglądały doskonale. Nie stawia również dużych ograniczeń co do rodzaju urody. Nie rozmyślaj za długo odnośnie tego czy ten typ makijażu (zobacz – sprzęt do mezoterapii bezigłowej) jest dla Ciebie odpowiedni. Po prostu spróbuj, najprawdopodobniej będziesz wyglądać doskonale.

Następny argument za to to, że smooky eye łączy elegancję z seksapilem. Jeżeli chcesz wyglądać seksownie, ten rodzaj makijażu będzie bardzo dobrym wyborem. Przy tym nie ma on w sobie nic z wulgarności. Wręcz przeciwnie, jest niezwykle subtelny i bardzo kobiecy. Do zrobienia makijażu wystarczą ponadto podstawowe kolory. Wybierz czerń, ciemny brąz oraz jasny brąz. To dość, by stworzyć pełen uroku makijaż. Możesz do tego dorzucić także jasną perłę a także błyszczące drobinki, ażeby dodać smooky eye nieco życia. Dobrze zrobiony makijaż jest elegancki, lecz z pewnością nie można mówić o nudzie.