Wiosenne porządki czas zacząć!

Wiosna nadchodzi pełną parą. Ranki są na razie zimne, ale w dzień już jest na tyle cieplutko, iż warto zacząć myśleć o wiosennej garderobie. Przegląd tego co ubrać, a co już koniecznie trzeba zakupić, nawet mężczyźni powinni zrobić właśnie w tej chwili, tuż przed pełnią wiosny. Już za chwilkę na resztę roku pożegnamy się z ciepłymi kurtkami, sweterkami zakupionymi podczas zimy w Szczyrku, Zakopanem z motywem góralskim. I dobrze!

moda damska

Autor: HEPPIN.COM
Źródło: HEPPIN.COM
Nareszcie będzie można pochwalić się zadbaną figurą pracowicie przecież zbudowaną na siłowni czy basenie. Na pewno z modą w początkowym momencie kojarzymy kobiety ale nie zawsze jest to w dzisiejszych czasach regułą. Panowie też lubią fatałaszki.

Najbardziej popularne są ostatnimi czasy bluzki typu longsleeve, czyli powiedziawszy tak by zwyczajny człowiek mógł zrozumieć i nie musiał spozierać do słownika: jest to koszulka dla panów, przylegająca do skóry w taki sposób, by pokazać atrakcyjny wygląd wysportowanego mężczyzny, z rękawami o długości trzy czwarte. Tak więc koszulki longsleeve, jest to forma pośrednia między koszulką z długim rękawem a koszulą z krótkim rękawem. Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie żeby jednocześnie była koszulką z aplikacjami. Modne ostatnimi czasy kolory to błękitny, turkus oraz oczywiście klasycznie biały. Dżentelmeni trochę ”zaokrągleni” mogą rozważyć kupno modne koszulki z długim rękawem, ale luźniejszej.

Jeżeli zaś uzupełniamy garderobę dziecka lub nastoletniej latorośli możemy wybierać spośród mnóstwa wzorów nie tylko jeżeli chodzi o kolorystykę. Dosyć szybko rozwijającą się częścią tegoż działu mody są koszulki z aplikacjami. Oczywiście wzory dobierane są do poziomu wiekowego pociechy.

Skoro już odzialiśmy tatusia a także młodzież, nadeszła pora zainteresować sięgarderobą mamy. Sukienki zostawimy na razie w spokoju. Jednakowo jak w przypadku całej reszty rodziny, zainteresujemy się tylko koszulkami. Asortyment jest ogromny! Najnowszym fasonem są tak zwane koszulki (odwieź www) nietoperze. Proszę ekologów o zachowanie spokoju, żadne z tych przesympatycznych ssaków nie ucierpiało 🙂 Koszulka wyglądem przypomina nietoperza w czasie lotu – właśnie stąd ta nietypowa nazwa.