• Home
  • Klasa-strDodatki hand made
  • Wkrótce nadejdzie lato, zatem najwyższy czas zrobić remanent w szafce na buty i nabyć nowe pary japonek i innych bucików na upały

Wkrótce nadejdzie lato, zatem najwyższy czas zrobić remanent w szafce na buty i nabyć nowe pary japonek i innych bucików na upały

W naszym domu często gromadzimy szereg rzeczy, których właściwie już nie potrzebujemy. Powyższa uwaga odnosi się także do par butów, które zalegają półki domowych szafek, a nawet strychy czy pomieszczenia techniczne. Wiosna do doskonała pora roku na generalne porządki, które możemy rozpocząć to sortowania naszych półbutów. Być może część z nich możemy już wyrzucić, a wtedy o dużo prościej będzie znaleźć odpowiednią na daną okazję parę butów.

sandały

Autor: Deichmann
Źródło: Deichmann
Sandały, przykładowo sandały bartek, są najbardziej ochoczo zakładanym obuwiem na lato. I nic w tym dziwnego, bo w tego rodzaju bucikach stopa się nie poci. Te buty możemy zakupić w wersji dla pań, dla panów i dzieciaków. Na rynku są również dostępne modele typowo sportowe i te wytworzone na specjalne okazje. Połyskliwe sandały na szpilce można założyć nawet zimą, np. na bal sylwestrowy.

Identyczne wymagania stawiane są zwyczajnym klapkom. Zresztą nie w każdym przypadku klapki muszą wyglądać pospolicie. Te bardziej eleganckie albo ekstrawaganckie pary są obiektem poszukiwań prowadzonych przez elegantki. Wielbicielki najnowszych trendów, aby nie pozostawać w tyle, oglądają żurnale z różnobarwnymi fotografiami. A komu bardziej zależy na dobrym samopoczuciu niż na modnym wyglądzie, zakupi klapki zdrowotne. Nawet jeśli nie będą wkładane na codzienne spacery do warzywniaka, to na pewno można je nosić w mieszkalnym zaciszu.

sandały

Autor: Carrie A.
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei obuwie domowe winno spełniać inne kryteria. Na wiosnę warto zainwestować monety w parę nowych pantofli. Po zimie niektóre z nich mogą nie prezentować się zbyt dobrze. Może nie wszyscy kierują swoją uwagę na ten rodzaj obuwia i w jednej i tej samej parze chodzą po mieszkaniu dopóty, dopóki jest to wykonalne. Tymczasem po powrocie z biura założenie wygodnych trzewiczków powinno przynosić wielką ulgę, a ich wygląd nie powinien w żadnym wypadku narażać na szwank dobrego imienia gospodarza.

Odrębną kwestią jest pytanie, czy wypada ubierać gości w kapcie i jakie kapcie dziecięce wybrać dla dzieci. . Jeżeli odpowiemy potakująco, to musimy poza tym kupić parę par pantofelków i to w różnych rozmiarach.

Czy interesują Cię zbliżone zagadnienia? Jeśli tak, to jeszcze więcej tego typu postów stworzono na naszej nowej witrynie. Zachęcamy!

Jak argumentują niektórzy, takie działanie bywa mało higieniczne i może wprowadzić naszych sąsiadów w zakłopotanie szczególnie wtedy, kiedy wśród oferowanych par nie znajdują dla siebie odpowiedniego rozmiaru. Z kolei inni pamiętają o wyrażeniu puścić kogoś w skarpetkach i pragnęliby, żeby goście nie mieli niechcianych skojarzeń. W takiej sytuacji znawcy przeszłości i literatury na wszelki wypadek będą trzymali w szafce dodatkowe pary cichobiegów. Więcej informacji: buty modne