Wreszcie jest ciepło

Jest coraz bardziej ciepło na zewnątrz. Niezależnie od tego w jakim regionie mieszkamy, coraz cieplej będzie z pewnością. Wynikiem tejże zmiany pogody jest to, że miejsce ciepłych swetrów, szalików, czapeczek, rękawiczek zajmą letnie rzeczy, bluzki z krótkimi rękawami, spódniczki, sukieneczki.

codzienne ćwiczenia

Autor: Port of San Diego
Źródło: http://www.flickr.com
Żeby jednak super wyglądać, trzeba się przedtem troszeczkę napracować. Nie zaszkodzi trochę intensywniejsza gimnastyka, niż ta nasza codzienna poranna. I nieważne jakie to będą ćwiczenia. Do intensywniejszej gimnastyki panie będą potrzebowały bluzki z krótkimi rękawkami, zwłaszcza że pora wiosenna pozwala nam na to, ażeby nareszcie pozbyć się wierzchnią warstwę odzieży.

Feministki twierdzą, iż panie bywają paniom wkłada się kaganiec. W pewnych tematach być może tak się zdarza, w innych powiedzmy, że jest to sprawa podlegająca dyskusji. Są również obszary nie tknięte przez panie feministki. Do tej pory nie spotkałem się z roszczeniami na temat nierówności „modowej” pań i mężczyzn. Słowem, chociaż może niełatwo jest w to uwierzyć, panowie w w/w temacie mają niełatwo. Mimo tego nie rozpaczają. Przykładem mogą tu być podkoszulki bokserki, w których pan może i wygląda świetnie, ale raczej nie pokaże się w nich na ulicy, mimo iż zaprojektowano je do ćwiczeń a więc działań jak najbardziej publicznych. No ale zostawiamy już mężczyzn i ich „modowe” nierówności, bo nie powinno im to jednak zbytnio przeszkadzać w zadbaniu o własny wygląd.

Panie po intensywnym treningu z damskich koszulek sportowych mogą się przebrać na przykład w bluzkę z krótkim rękawem i w minispódniczkę. Natomiast kobiety lub dziewczyny, które pragną powrócić do korzeni, powinny rozglądać za się kobiece koszulki z bufkami. Zwłaszcza, iż po kandydowaniu do Eurowizji popowego zespołu CLEO przewiduję duży wzrost popularności tego rodzaju bluzek.