• Home
  • Klasa-strUrodowe tricki
  • Współcześnie dużą uwagę przywiązuje się do uwielbienia młodości. Aparycja ma wpływ w każdym aspekcie naszego życia.

Współcześnie dużą uwagę przywiązuje się do uwielbienia młodości. Aparycja ma wpływ w każdym aspekcie naszego życia.

Każdy chce cieszyć się dobrym zdrowiem i wyglądać na mniej lat. Niestety, dieta, czy zdrowy tryb życia nie zawsze wystarczają. I co wtedy?
Medycyna estetyczna poczyniła kolosalne progresy w ostatnim czasie, przestała być zagadnieniem zakazu i coraz więcej ludzi po nią sięga. Priorytetowe, z punktu widzenia bycia młodym jest ujędrnianie skóry. Jest to wyznacznik młodości i zdrowia, a także dobrego samopoczucia.

zadbane ciało

Autor: Best Brands PR
Źródło: Best Brands PR
Nieprzemijalne młodzi na zawsze nie będziemy, a do tej chwili nie wymyślono eliksiru młodości, dlatego nie ma nic zdrożnego w sięganie po zabiegi, które opóźniają procesy starzenia i działają na ujędrnianie skóry (Klinika Miracki).

Kobiety bardzo na okrągło skupiają się na troszczeniu się o twarz, podczas gdy zupełnie zapominają o szyi. Zaniedbanie tej części ciała sprzyja ostatecznym zmianom w uformowaniu skóry, która robi się niesprężysta i mało ubita. W takiej sytuacji w zupełności słuszne wydaje się skorzystanie z zabiegu o nazwie lifting szyi. Polega na podniesieniu skóry szyi, poprzez nacięcie jej po zewnętrznych stronach szyi, pozbywa się w ten sposób nadwyżkę wiszącej skóry. Generalnie, lifting szyi, jest konieczny, w sytuacji gdy dochodzi do wątłości mięśni szyi. Sam zabieg przeprowadza chirurg J. Janicki – (poznań neurochirurg) plastyk, pacjent jest znieczulony, Nadmiar tłuszczu może być zaś odessany, czasem dochodzi także do usunięcia zwisającego mięśnia szyi. Kolejnym trapiącym kobiety problemem związanym z upływem czasu jest obwisła skóra na udach – .

Piękne nogi na plaży

Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Bardzo często skóra na udach zaczyna się marszczyć po ciąży lub w wyniku nadmiernego przebrania na wadze, czy tez schudnięcia. Usunięcie nadmiernej tkanki tłuszczowej z ud nosi nazwę liposukcja ud.

Niedawno została przygotowana nowa, bardzo interesująca oferta – aby ją ujrzeć, kliknij tu i spójrz na serwis a z pewnością się nie rozczarujesz.

Chirurg zaznacza miejsca, w których trzeba odessać nadmiar tkanki tłuszczowej, a później wprowadza w skórę igłę, poprzez którą nadmiar ten jest odessany, poprzez użycie ultradźwięków. Sama liposukcja ud, jest przeprowadzona przez lekarza chirurga, zastosowaniem znieczulenia miejscowego. W dzisiejszych czasach nikogo nie powinno dziwić korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej, która sprawia, że dłużej możemy cieszyć się pięknym ciałem i staje się coraz bardziej dostępna i tańsza – .