Wybierz swój zestaw do snu

Jak spać, żeby się wyspać

Autor: Hästens
Źródło: Hästens
Drodzy Panowie, jeśli do tej pory sądziliście, że wasze żony kochają modnie prezentować się jedynie za dnia, no to muszę was rozczarować: coraz częściej kobiety równie atrakcyjnie potrzebują wyglądać idąc spać. I nie wspominam tu o koronkowej bieliźnie, którą kupujecie Paniom na każdą okazję, ale również tę na pozór zwykłą, która po prostu dobrze leży. Bowiem każda kobieta posiada swoje szczególne rzeczy, do spania.

Dawniej kobiety przez cały czas nosiły gorsety. Były one koniecznym elementem ubioru. I nic to, że kobiety prawie nie mogły oddychać, miały pościskane żebra, a ponad to były wieczną zmorą służących, które stale były zmuszone je wiązać. Na szczęście ta niepraktyczna moda minęła i jeśli wkładamy gorsety to tylko dlatego, bo chcemy. Teraz także mają one służyć uwydatnieniu tali. Pewnie nie są zbyt wygodne, ale idealne spełniają swoją funkcję.

Wciąż stałym elementem wieczornej garderoby są piżamy . I nie zapowiada się na to, aby miało się to szybko zmienić. Ileż to razy nie jedna z nas zakładała ulubioną wygodną piżamę i wraz z kubkiem parującej herbaty zakopywała się pod pościelą w towarzystwie czegoś do czytania.

Inną możliwością są tzw. koszulki do spania , które pewnie przybywają w nie jednej kobiecej szufladzie. Zwykle funkcję takiej piżamy pełni któraś z koszulek naszego męża, do której można dorzucić leginsy i mamy komplet do spania zrobiony.

Kształtować ciało można całkiem przyjemnie. Jasne, że nie jest to stały efekt, ale dla tych, które nie lubią cierpieć, rozwiązanie w sam raz. Już dawno skończył się czas babcinych portków, które zniekształcały sylwetkę. Dziś nawet bielizna wyszczuplająca potrafi być przykuwająca spojrzenie, więc bez względu na ilość wyimaginowanych krągłości, zawsze i wszędzie mamy czuć się piękne. No chyba, że naszym facetem jest Hugh Grant – wtedy można się poświęcić, ale to już inna historia.