Wyczerpująca propozycja kosmetyków niezbędnych każdemu facetowi

Własną trwałą sławę marka zawdzięcza sumiennie pielęgnowanej tradycji używania obfitej ilości wyciągów roślinnych w własnych kosmetykach dbając, ażeby mieszanka była jak najbardziej naturalna i wolna od zbytecznej chemii.

Propozycja firmy to obszerna propozycja kosmetyków niezbędnych każdemu facetowi w jakimkolwiek wieku. Zalążek popularnej marki Taylor of Old Bond Street to 1 września 1854r. Prędko uzyskał poważanie i wziętość pośród wyższych sfer za jakość i zastosowanie przy wyrobów kosmetyków wyciągów roślinnych. Jest to jedna z czołowych angielskich marek, jaka wręcz idealnie ucieleśnia brytyjski charakter golenia na mokro.

golenie maszynką

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com

Proponując dużą gamę wysokiej jakości produktów do golenia, pielęgnacji włosów i cery, zapachów i akcesoriów z nimi połączonych, pozostaje marką wysoce pożądaną pośród ogromnej rzeszy mężczyzn. Zawdzięcza to przede wszystkim cenie, która w stosunku do jakości jest po prostu niewygórowana. I to właśnie dzięki niej kremy Taylor of Old Bond Street są z reguły wybieranymi kremami, przez początkujących entuzjastów męskiego golenia na mokro (szczegóły oferty). Taylor of Old Bond Street to dogłębnie zakorzeniona historia produkowania wyszukanych artykułów do męskiej twarzy.

Egzotyczne zapachy takie jak, cytryna, limonka, róża i drzewo sandałowe zanurzone są w luksusowych kremach do golenia, z zapachem trzymającym się jeszcze długo po goleniu. Wywodzące się z naturalnych olejków eterycznych i ziół aromatycznych zapachy te dostarczają szczególne odczucia, a kojące składniki pozostawiają ją gładką, miękką i bez najmniejszych podrażnień.

Tradycyjne dodatki do golenia i pielęgnacji włosów z logo Truefitt & Hill (sprawdź tą stronę) służą panom od ponad 200 lat. Popularna linia zapachowa 1805 powstała dla upamiętnienia roku założenia firmy. Wytworne opakowania artykułów sprawiają, że doskonale nadają się na prezent. Zestaw luksusowych mydeł toaletowych dla facetów fascynuje świeżym morskim aromatem połączonym z bergamotką, mandarynką i kardamonem, urozmaiconym lawendą.

Ałun jest zwyczajnym minerałem, popularny i stosowany już od wielu tysięcy lat. Ma działanie aseptyczne i ściągające. –