Wymiana ubrań, czyli komfortowe rozwiązania na jesień

Wraz z końcem lata i upałów zaczynamy zakładać kolejne warstwy ubrań. Zwolennicy tej pory roku nie będą szczęśliwi, gdy wiele ubrań z ich szafy, z letnimi ubraniami włącznie zostanie zapakowana do szafy na kolejny rok. Jesień i zima to początek zakładania kurtek, bluz, szali i długich spodni – męczarnia dla niejednej osoby.

kobieta w sukience

Autor: IamKhatu
Źródło: http://www.flickr.com
Japonki, przewiewne sukienki, jasne kolory – z tych atrybutów mody będziemy rezygnować wraz z kolejnymi jesiennymi dniami. Rezygnacja z letnich krojów nie równa się jednak zmianie ulubionych producentów. Jeśli ubieramy się w sklepach Reserved`a, to wyszukamy tu ubrania na każdą porę roku.

Wskazówka – jeśli chcemy mieć i kasę, i ubranie, nie decydujmy się na zakupy w klasycznym terminie – na jesieni. Tysiące sklepów wypuszcza wówczas nowe – w przypadku okolic września – jesienne, ale drogie modele ciuchów. Zapatrując się na lżejszą kurtkę czy cięższe buty, ale w niskiej cenie, lepiej rozglądać się za pozostałościami z jesieni w okolicach Wigilii i początku Nowego Roku. Nieschodzący, jesienny towar straci przez ten czas nawet trzykrotność wstępnej wartości.

sklep z ciuchami

Autor: Paris on Ponce & Le Maison Rouge
Źródło: http://www.flickr.com

Nadejście złotej jesieni to także ewolucja kolorów. Każda firma odzieżowa, rozpoczynając kolejną jesienną kolekcję, reklamuje w ramach oferty propozycje w ciemnym brązie, żółtym, oliwkowym, beżowym, czy ciemnozielonym. Tyczy się to zarówno butów, T-shirtów, bluzek, jak i marynarek, na gadżetach i dodatkach kobiecych skończywszy. Mężczyźni rozglądają się już za kurtkami, cieplejszymi bluzami. Lubiący luz i wygodę nie pogardzą ciepłą bluzą, sportowymi spodniami na jogę czy rower, jak równie cieplejszą czapką.

Nie uważasz, że to jest doskonały moment, żeby uzyskać całkowitą pewność, że opublikowane informacje są prawdziwe? Jeżeli tak, to ten zweryfikuj tekst (https://www.elpasa.pl/spodnie-ciazowe-cat-4.html) tutaj.

Ci, którzy czekają na jesienne katalogi czekają aż znikną nieprzyjemne upały i skąpe ciuchy, a pojawi się zwiewność mieszana z elegancją i komfortem.

W katalogu dla pań pojawią się szale – to symbol ochłodzenia pogody, zmuszający do zasłaniania szyi. Znikają kolejne klapki i krótsze spódnice wzrośnie za to wybór spodni i bluz. Dla jednym pań będzie to inspiracja, dla drugich odgórny przymus wkładania następnych warstw ubrań. Jesienna moda to moda na „cebulkę”. Wrześniowa wielowarstwowość nie kosztuje jednak tyle co podobna w zimie, kiedy wkładamy ciężkie bluzy. Jest to więc odpowiednie przygotowanie ciała na ubrania ciężkiego kalibru.