Wyraź siebie – koszulki z nadrukiem!

Większość osób miewa upodobanie by oceniać innych na podstawie tego jak wyglądają. To tylko potwierdza tezę, iż ubiór pełni nie lada funkcję w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez przyczyny słynne powiedzenie „pokaż mi swoją szafę, a powiem ci kim jesteś” jest używane przez wielu stylistów i ludzi ze świata mody. Opierając się na pierwszym wrażeniu, można zwykle określić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej status materialny.
Za pomocą ubrań ludzie komunikują się ze światem wyrażając własne, odrębne stanowisko. Poprzez ubiór wyrażają siebie, manifestują swoje poglądy czy zainteresowania. Koszulki prinidea z nadrukiem są obecnie nie tylko częścią garderoby, ale niejako billboardami. Ich ciekawe wzornictwo w połączeniu z wysoką jakością tkanin i trwałością druku powodują, iż T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam aktualnie „w duszy gra”.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Skąd pomysł na T-shirty z nadrukiem? Ponoć moda na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie w pewnym stanie niejaka firma zaprojektowała koszulki da drużyny futbolowej. Wzbudziły one tak wielki entuzjazm wśród fanów futbolu, że zaczęli je podkradać. W związku z powyższym pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym odstraszyć potencjalnych złodziei. Jak się można domyślać pomysł się nie udał, a podpisane koszulki stały się krzykiem mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. Bezustannie.

Ciekawe T-shirty pozwalają również wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie podkreślić przynależność do wybranej grupy. Dla każdego skejta wygląd to prezentacja pewnej idei – pozytywnego nastawienia do życia, a nadruki prinidea na koszulkach właśnie im to umożliwiają.
Śmieszne koszulki z nadrukiem potrafią rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach. Wyobraźmy sobie, że czekamy na pociąg w pochmurny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. Aż pojawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce zauważamy zabawny napis.
Czyż świat automatycznie nie staje się piękniejszy?
Oczywiście nigdzie nie jest napisane, że koszulki z nadrukiem zarezerwowane są jedynie dla młodych ludzi. Nie, dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”