Wyraź siebie – koszulki z nadrukiem!

Większość osób miewa upodobanie by oceniać innych na podstawie tego jak wyglądają. Oznacza to, że ubiór pełni nie lada funkcję w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez przyczyny stare powiedzenie „jak cie widzą, tak cię piszą” jest cytowane przez wielu stylistów i ludzi z branży mody. Na podstawie ubioru, można bowiem stwierdzić czy dana osoba przykłada wagę do wyglądu i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej status materialny.
Za pomocą ubrań ludzie niejako porozumiewają się ze światem wyrażając swą indywidualność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, prezentują swoje poglądy czy zainteresowania. Koszulki z nadrukiem – stały się w obecnych czasach nie tylko częścią ubrania, ale niejako billboardami. Ich oryginalne wzornictwo idące w parze z wysoką jakością tkanin i trwałością druku sprawiają, że T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

jaka jest geneza koszulek z nadrukiem? Ponoć moda na bawełniane koszulki powstała w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie koszulki (poszerzone informacje pod linkiem) stanie niejaka firma zaprojektowała koszulki da drużyny futbolu amerykańskiego. Wzbudziły one tak wielki entuzjazm wśród fanów futbolu, że zaczęli je podkradać. Dlatego też pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny a tym samym zniechęcić złodziei. Zgadza się – pomysł spalił na panewce, za to podpisane koszulki na stałe zagościły w świecie mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. Bezustannie.

Autor

Wzbudzające pozytywne emocje koszulki pozwalają także wyróżnić się z tłumu, a równocześnie zamanifestować przynależność do wybranej grupy. Dla każdego hip-hopowca wygląd wyrażenie pewnej idei – przyjaznego nastawienia do świata, a nadruki na koszulkach właśnie im na to pozwalają.

Jeżeli masz ochotę poznać większą ilość informacji na prezentowany wątek – odsyłam do tej strony (https://cudmoda.pl/kategoria/kobieta/swetry), gdyż odnajdziesz tam dokładne dane, które bardzo Cię zafascynują.

Śmieszne koszulki z nadrukiem potrafią rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach. Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na tramwaj w deszczowy i smutny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. Aż pojawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce widnieje śmieszny napis.
Czyż świat automatycznie nie staje się piękniejszy?
Racja nigdzie nie jest napisane, że koszulki z nadrukiem zarezerwowane są jedynie dla młodych ludzi. Nie, dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”