Nadruki na sukienkach – kochamy czy nie?

Sukienki z printami roślinnymi to hit tego lata. Można je uwielbiać lub nie, lecz trzeba przyznać, że wyglądają wyjątkowo.

Standardowa, banalna sukienka całkowicie zmienia swój wygląd właśnie dzięki nadrukowi. Tego typu sukienki rewelacyjnie nadają się dla pań, które chcą zamaskować felery sylwetki. Przewrotnie, sukienki z wszelakimi nadrukami wabią wzrok, lecz tylko do sukienki, a nie do ewentualnych niedoskonałości sylwetki.

Autor: IMUNZI

Wyobraźmy sobie sukienkę gładką, w kolorze beżowym. Gdy sukienka jest dopasowana, a my mamy jakieś fałdki to niestety nie da się tutaj nic zamaskować. Gładki, jednorodny materiał będzie bezlitosny dla nas.

Masz jeszcze sekundę? Jeżeli tak, to zachęcamy Cię do nowej strony, gdzie znajdziesz atrakcyjne posty – najedź na link do www (https://tdruk.pl/haft-komputerowy).

Całkowicie co innego sukienka z nadrukiem – nasze możliwości na zamaskowanie pewnych niedoskonałości są zdecydowanie większe.

Spójrzmy, jakie nadruki są hitami tego lata?

sukienka

Źródło: http://sklep.maximussukienki.pl/

Musicie przyznać, że nieprosto jest odkleić oczy od tego typu sukienek, prawda?Ubierając sukienkę z nadrukiem warto pamiętać, ażeby nie przeholować z dodatkami. Obowiązuje złota reguła umiaru – im mniej, tym lepiej. Sukienka (ubrania plus size – sklep intenrnetowy https://bylola.pl/) będzie grać tutaj pierwszoplanowa rolę, dodatki powinny zostać dodatkami. Nie zakładajmy zbyt dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami też lepiej zostawić na inną okoliczność. Jeżeli wieczór czy dzień zapowiada się chłodniej i ubieramy coś na wierzch – niech żakiecik czy sweter również będą w pościągliwych, jednorodnych barwach.