Wzory patriotyczne na koszulkach – mnóstwo różnych propozycji

Jednym ze sposobów afiszowania ducha patriotyzmu i hartowania w młodzieży pamięci o bardzo ważnych dla polskiej historii wydarzeniach i mężnych bohaterach naszej ojczyzny, jest zakładanie ubrań patriotycznych. Wybór odzieży patriotycznej na rodzimym rynku jest coraz większy.

To nie tylko koszulki z krótkim rękawem czy też elementy dekoracyjne, jak naszywki, ale bluzy z kapturem, czapki z daszkiem, czapki zimowe i spodnie. Nowością – być może zaskakującą – jest też pościel. Wybór dodatków też jest stosunkowo imponujący – praktyczne, jak plecaki, smycze, etui na smartfon, kubki, naklejki na autaalbo plakaty.

mężczyzna dobrze ubrany

Źródło: pixabay.com

Afiszować związek z wartościami patriotycznymi możemy w różny sposób. Gdy mamy potrzebę wyposażenia się w parę sztuk takiej odzieży, można porównać ofertę i promocje w sklepach stacjonarnych, występujących raczej w większych miejscowościach lub w sklepach internetowych. Spory wybór z pewnością może nas zaskoczyć, zwłaszcza jeżeli chodzi o bluzy czy też koszulki. Przy wyprzedaży określonych wzorów można trafić na naprawdę atrakcyjne zniżki cenowe. Zawsze zwróćmy uwagę na opis produktu i szukajmy odzieży bardzo dobrej jakości, zrobionej z bawełny czesanej. Wzory na odzieży z konkretnej kolekcji przygotowywane są zwykle przez utalentowanych polskich grafików oraz nanoszone metodą sitodruku, a co za tym idzie – nadruk jest praktycznie nienaruszalny. A jeśli nie podobają nam się znalezione wzory, możemy sami przygotować projekt nadruku na nasze ubrania patriotyczne – .

Pamiętajmy jednak o ochronie praw autorskich – jeśli sami nie przygotowaliśmy wzoru lub zdjęć, jakie chcemy wydrukować na czapce czy bluzie, to musimy mieć zgodę autora tej grafiki lub tej fotografii na ich użycie. Bardzo często wypuszczane są edycje limitowane, mające wydarzenia z historii i te o wydźwięku politycznym, lecz ubrania patriotyczne w ogóle mają dość niskie ilości, w związku z tym wiele rzeczy to wyjątkowe białe kruki. Dodatkowy plus jest taki, iż większość sklepów z odzieżą patriotyczną szyje ubrania z polskiej bawełny w rodzimych fabrykach, z ilustracjami polskich rysowników, tym samym wspiera się przy ich kupnie polską gospodarkę. Zobacz co przygotowaliśmy na temat ubraniu patriotycznemu.