• Home
  • Klasa-strUrodowe tricki
  • Z kobietami zwykle bywa tak, że pragną mieć to, czego nie mają – taka przypadłość natury niejednej kobiety

Z kobietami zwykle bywa tak, że pragną mieć to, czego nie mają – taka przypadłość natury niejednej kobiety

Zwykle bywa tak, że jeżeli mamy kręcone włosy, to chcemy je ciągle prostować, a jeżeli mamy proste włosy, to śnimy o pięknych lokach.

Kolorowy tatuaż

Autor: Alexander king
Źródło: http://www.flickr.com
biżuteria

Autor: diva
Źródło: diva
Na szczęście w dzisiejszych czasach wszystko jest osiągalne.

Jeśli posiadamy włosy proste jak drut i śnimy o wprowadzeniu grama polotu na naszej głowie, to lokówki do włosów to nasze wybawienie. Możemy prześledzić oferty wielu producentów i wybrać ten produkt, który będzie dla nas najlepszy. Lokówki w czasach, gdy nasze babcie miały po 20 lat bardzo przesuszały włosy. Nierzadkie były wypadki, gdy lokówka spaliła paniom włosy. W obecnych czasach takie przypadki nie mają prawa bytu, ponieważ lokówki są nowoczesne i są produkowane tak, żeby nie działać na szkodę kobiecym włosom.
erotyka

Autor: Magdalena Roeseler
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie mamy możliwość kupić lokówki do włosów, które posiadają co najmniej kilka ułatwiających życie funkcji. Po pierwsze, lokówka musi nagrzewać się stosunkowo prędko, aby nie marnować naszego czasu przed wyjściem do teatru czy na imprezę. Dodatkowo, powinna mieć regulowanie temperatury. Zależnie od formy naszych włosów wybieramy odpowiedni tryb. Kolejnym nieźle przemyślanym dodatkiem jest możliwość robienia fali w różnych kierunkach (kręcenie w lewo oraz prawo), żeby nasza fryzura perfekcyjnie okalała twarz i wyglądała symetrycznie.

Ostatnim świetnym rozwiązaniem jest dźwięk, kiedy nasz kosmyk jest już idealnie zakręcony. To da nam możliwość uniknąć nazbyt długiego przegrzewania włosów, co może prowadzić do ich łamania się.