Zadbany mężczyzna, czyli doskonałej jakości kosmetyki do bez najmniejszych wątpliwości podstawa

Elegancki oraz zadbany mężczyzna powinien być przede wszystkim dokładnie ogolony. Bardzo duży wybór przeznaczonych do jednorazowego użytku maszynek do golenia przyczynił się do tego, że znaczna część panów na co dzień używa do golenia dokładnie takich akcesoriów. Powoli jednak daje się zauważyć powrót do tradycyjnych metod golenia. Znów do łask powracają brzytwy oraz klasyczne maszynki.

brzytwa

Autor: Francis Storr
Źródło: http://www.flickr.com
Miłośnicy tradycyjnego golenia bardzo chętnie stawiają na produkty produkowane przez markę Dovo. Brzytwa Dovo znana jest na świecie już od roku 1906 – rekomendowana strona. Popularna brzytwa Dovo jest bardzo wysokiej jakości. Gwarancją, że sięgamy po oryginalną brzytwę powinien być znajdujący się napis na ostrzu. Wszystkie brzytwy, które wypuszczane są z zakładu mają bowiem wykonany napis: „Solingen Best Quality”. Pielęgnacja twarzy po goleniu wymaga zastosowania wysokiej jakości kosmetyków. Popularną na całym świecie marką wśród nich jest bez wątpienia marka Taylor of Bond Street. Historia kosmetyków marki Taylor of Bond Street jest niezwykle długa, sięga aż drugiej połowy XIX wieku. Wytwarzane na terenie Wielkiej Brytanii kosmetyki są bardzo popularne na wyspach, może dlatego, że korzysta z nich też rodzina królewska. Aktualnie po produkty te mogą sięgnąć też polscy mężczyźni – Facetaria. Kosmetyki wytwarzane są na bazie ekstraktów roślinnych, najwyższa jakość składników to jeden z najważniejszych ich atutów.

golenie zarostu

Autor: Post Memes
Źródło: http://www.flickr.com
Doskonałej jakości kosmetyki do pielęgnacji skóry oraz włosów oferuje znana brytyjska marka Truefitt&Hill. Ceniona marka Truefitt&Hill istnieje na rynku od początku XIX stulecia. Wśród producentów kosmetyków dla mężczyzn marka Truefitt&Hill zajmuje wyjątkowo wysoką pozycję – brzytwa dovo. Wśród klientów zawsze obecni byli członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Na chwilę obecną firma zajmuje się nie tylko wytwarzaniem kosmetyków. Już wraz z początkiem lat trzydziestych właściciele zdecydowali się zająć również oferowaniem usług fryzjerskich. Dzisiaj te brytyjskie kosmetyki ciągle cieszą się uznaniem wielu panów na całym świecie. Są od dłuższego czasu oferowane również w Polsce. Lista oferowanych produktów jest bardzo długa. Obejmuje na przykład żele do kąpieli, kremy do codziennej pielęgnacji twarzy, mydła oraz olejki. W ofercie panowie znajdą też kosmetyki stworzone do pielęgnacji włosów oraz golenia.