Zakupy z osobistym stylistą. Na czym polegają jak też jak dużo kosztują?

Nie wszyscy wiedzą, iż w Poznaniu można zrobić sprawunki z osobistą stylistką. Taka usługa staje się dostępna dla coraz to większej liczby osób – kreatorzy wizerunku dostosowują się do wymagań jak też zasobności portfela klienta.

odzież - kadr

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

Personal shopping, zatem zakupy z osobistym stylistą, do tej pory łączyły się z niedostępnością – dużo osób mniemało, że taka usługa zarezerwowana jest głównie dla celebrytów a także ludzi bogatych.

Podobał Ci się ten post? Jeśli tak, zgłąb dodatkowe tematy, jakie z zaangażowaniem omówiliśmy w najnowszym artykule (www.tdruk.pl/koszulki).

Aktualnie myślenie na ów temat się zmienia – zakupy z osobistym stylistą stają się łatwiej dostępne. Sprawunki ze stylistą to wspólne sprawunki z osobą, która potrafi obiektywnie i profesjonalnie doradzić, jaką garderobę zakupić, aby prezentować się dobrze zależnie od sytuacji, specyfiki postury, typu kolorystycznego, a Zarazem, co nadzwyczaj ważne, aby czuć się znakomicie i pozostać sobą. W tym właśnie pomoże ci stylistka Poznań to miasto w którym bez kłopotu odnajdziesz taką osobę. Na sprawunki z personalną stylistką może się umówić praktycznie każda osoba, bez względu na płeć jak też wiek. A kiedy warto korzystać z takiej usługi? To usługa skierowana do kobiet i panów, którzy nie radzą sobie dobrze w kreowaniu własnego wizerunku. Częstokroć też taka potrzeba pojawia się, jeśli np. zmieniamy pracę czy awansujemy.

stringi

Autor: http://sxc.hu/
Źródło: http://sxc.hu/
Wówczas przydać się mogą tzw. szkolenia dress code. Zakupy poprzedza spotkanie z klientem, poznaniem go, jego priorytetów, gustu, potrzeb, specyfiki figury itd.

Cena spotkania poprzedzającego zakupy ustalana jest indywidualnie zależnie od wymogów konkretnej osoby. W następnej kolejności, po uzyskaniu niezbędnych danych, odwiedzamy markety a także poszukujmy odzież odpowiadającą wymogom klienta.