Zara – hiszpańska firma flagowa

Kiedy w 1975 roku Amancio Ortega otwierał swój własny butik w La Coruni chyba nie spodziewał się, że trzy dekady potem zostanie najzamożniejszym mieszkańcem Hiszpanii i wywalczy piąte miejsce w zestawieniu światowych miliarderów w 2012 roku. A był tak przekonany o sukcesie, że jego sny się ziściły? Trudno powiedzieć.

Czy opisywana tutaj kwestia jest według Ciebie zajmująca? Jeżeli tak, to inne tego rodzaju artykuły zobacz w serwisie (https://magmara.pl/pl/88-bluzki-z-aplikacja-ozdobna), który zobaczysz tutaj. One też Cię zaciekawią.

buty

Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme

Co jest za to pewne to to, że dziś każda kolekcja Zara jest obserowana w świecie mody z gigantycznym zainteresowaniem. Nie dziwota, każdy kto zapozna się z propozycjami iberyjskiego potentata – na witrynie internetowej, w miesięczniku modowym bądź w telewizji – z pewnością stwierdzi, że kreacje są pomyślane idealnie, a surowce użyte do wyprodukowania są najlepszej jakości. W zasadzie w tych dwóch atrybutach można doszukiwać się źródła wielkiego sukcesu iberyjskiego biznesmena.

Wielką rolę ma również dobry marketing. Od pewnego czasu czołową twarzą tej renomowanej marki jest wspaniały piłkarz i globalny gwiazdor – David Beckham. Celem reklamy w tym przypadku stała się najnowsza bieliźniana kolekcja Zara. Kontraktowanie celebrytów do promowania przedsiębiorstwa to sprytne posunięcie marketingowe, które gwarantuje sporo dobrego marce. Jednak tak czy siak, Zara nie potrzebuje wielkich kosztów na promocję, ponieważ marka ta jest znana na całym globie. Szyldy z napisem Zara można spotkać w 50 państwach na świecie.

buty damskie

Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu

Wiosna to czas wyjątkowo zmiennej aury – wszakże mawia się, że w marcu jak w garncu. Miesiące bywają bardzo słoneczne, lecz zdarza się, że sporo pada. Na takie dżdżyste dni świetne będą eleganckie kozaki Zara, dostępne w nowej kolekcji tej hiszpańskiej marki. Jeżeli nie zamierzasz wychodzić z domu, by oglądać ubrania i buty w sklepie, możesz zapoznać się bliżej z nowoczesną witryną sieciową marki, gdzie znajdziesz fajne narzędzia multimedialne, które ułatwią wybór kreacji. Mowa Rzecz idzie tu o internetowej przymierzalni, w której ciuchy zakłada się na figury modeli.

Źródło: domodi