Żartobliwe hasło na twojej koszulce? – postaw na doskonały prezent dla bliskiej osoby

„Najlepszy tata na świecie”, „Jestem boski”, „Jedzenie robi mnie w balona” – te i wiele innych przykładów haseł odnajdziemy obecnie na oferowanych w sprzedaży koszulkach. Obecnie śmieszne koszulki z nadrukiem to hit nie tylko internetowych sklepów, lecz wszędzie tam, gdzie można dostać upominki i oryginalne gadżety.

koszulka

Autor: Dushan Hanuska
Źródło: http://www.flickr.com
Na pozór niczym się nie różnią od zwykłych koszulek, aczkolwiek tylko na pozór. Koszulki z napisem – i to dodajmy zabawnym napisem – to idealny wybór, jeśli planujemy sprawić komuś niebanalny prezent.

Zaintrygowały Cię wiadomości zawarte w tym artykule? Z pewnością przyda Ci się też dodatkowe czytanie (https://fajneobuwie.pl/kategoria-produktu/buty-trapery-damskie/). Nie czekaj zatem i wejdź do kolejnej witryny.

Chcesz wyrazić jak bardzo kochasz swojego brata albo co ci się nie podoba w swoim znajomym? – kup i podaruj mu koszulkę ze śmiesznym tekstem. Chcesz przyciągać czyjaś uwagę albo przekonać innych do tego, że masz świetne poczucie humoru? – koszulka z oryginalnym hasłem będzie do tego celu idealnie się nadawać.

Koszulki o których mowa z miejsca zwracają uwagę. Już od dawna wiadomo, że oryginalny slogan czy zdjęcie to najlepsza reklama.

Kliknij ten link, a potem zdobądź więcej szczegółów (https://bergson.pl/kurtka-aspect-3in1-stx-black/) w kontekście rozważanej w tym artykule zagadnień. Uzyskasz wtedy głębszą wiedzę.

Jeżeli nosimy koszulkę ze śmiesznym sloganem to tak jakbyśmy reklamowali siebie – to jacy jesteśmy, co się nam podoba, jaki mamy charakter (więcej). Oczywiście wybór hasła powinien być jak najlepiej przemyślany, chyba, że nie nie jest dla nas ważne jaki rezultat osiągniemy nosząc taką koszulkę.

koszulka

Autor: Adidas
Źródło: Adidas

Współcześnie działa wiele firm, które wyprodukują dla nas koszulkę z dowolnym napisem i na życzenie. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia, chociaż należy pamiętać, że firmy nie wydrukują też haseł, które są obraźliwe lub wulgarne. Ale też mało kto planuje nosić na sobie taką koszulkę. Te z żartem i ciętą ripostą to co innego. Takie koszulki chciałby mieć każdy, kto preferuje dobrą zabawę i to na każdym kroku!

Jeżeli chcesz podkreślić znajomym, że „królowa jest tylko jedna” lub że „nie potrzebujesz Google, bo twój mąż wie wszystko” – kup koszulkę z takim właśnie hasłem. Na pewno przykłują ich uwagę, jak i uwagę tych osób, z którymi będziesz mieć okazje się widzieć. Duże też prawdopodobieństwo, że taką koszulką nakłonisz innych do niebanalnych rozwiązań i oni także skuszą się na ”żartobliwe” koszulki. Jest to doskonały sposób na prezent, ale też na podkreślenie swojej indywidualności i poczucia humoru.