Podkreślić swoje „ja” nie jest wcale tak trudno. Konieczny jest dobry pomysł i troszkę odwagi

Jak wyrazić siebie, jak sprawić, by inni dostrzegli nasze prawdziwe podejście do życia? Chybanajlepszym sposobem jest głośne artykułowanie swoich myśli. Tylko, czy to najlepszy pomysł?

Niekoniecznie. Na szczęście istnieją zdecydowanie lepsze sposoby, takie jak podkreślanie swojej oryginalności przez słuchanie odpowiedniej muzyki, preferencje związane z filmami czy ubieranie się w swoim stylu. Co do ubierania to istnieje świetny sposób by zwrócić uwagę na to, co myślimy, albo chcemy z doza poczucia humoru pokazać innym – możemy to uzyskać dzięki takim sposobom, jak koszulki printidea z nadrukiem.

Takie nadruki na odzieży to specjalność sklepów z koszulkami (realizowane także na zamówienie). Poza wymyślonymi przez specjalnych ludzi wzorami możemy tam dostać wzory, czy to ze swoim pomysłem, czy może z gotowym wzorem. Towspaniały pomysł, jeśli chcemy wypowiedzieć się na jakiś temat lub po prostu zakomunikować coś w kreatywny, ciekawy i przemyślany sposób.

moda męska

Autor: May Lee
Źródło: http://www.flickr.com

Haft komputerowy (poznaj tę technologię) to także dobry sposób na zaprotestowanie, od lat jednak wiele osób kupuje takie koszulki komuś na prezent. To bardzo ciekawy pomysł, ponieważosoba która dostanie pudełka na wymiar będzie nosiła koszulkę naszego pomysłu. Można bowiem założyć, że wiele wizualizacji, które mamy w głowie, a jakie chcielibyśmy wcielić w życie,nie pojawia się w sprzedaży, po prostu nie da się każdego konsumenta zadowolić, więc taki wzór to naprawdę świetny pomysł. Można czasami spotkać przypadkowe osoby, które mają bardzo oryginalne i ciekawe koszulki, myślimy wtedy:chciałbym mieć taką koszulkę. Lecz gdy przekopiemy się przez oferty sklepów okazuje się, że nigdzie takiej nie ma.

Ponadto, jeśli czegoś nie ma w powszechnym obiegu to oznacza, że nasz pomysł jest przykładem niesamowitej kreatywności. To więc idealna sytuacja dla osób, które uwielbiająwyróżniać się z tłumu.

Nie zwlekaj! Jeżeli interesuje Cię ciekawostka (http://elis-moda.pl/13-sukienki), to koniecznie powinieneś wejść w podany link. Tam znajdziesz wiele precyzyjnych detali z nią związanych.

Czasami także marzymy o jakimś haśle, które akurat odpowiada danej sytuacji, i choć moment ten trwa krótko, chcielibyśmy go podkreślić właśnie taką koszulką. Mogą to byćróżne sytuacje: wygrany mecz (jak na przykład z Niemcami), czychwilowe zamieszanie. Takie podkreślenie tego, zamanifestowanie, idealnie pasuje na koszulkę z nadrukiem.