Zgodne z modą i wygodnie, czyli niezwykle funkcjonalne obuwie dla kobiet. Poznaj model adidasa tylko dla kobiet

Dla kobiet, które walczą o wygodę, ale uwielbiają poruszać się na szpilkach mamy dziś projekt Yoji Yamamoto i firmy adidas. Tego rodzaju buty można określić hasłem najbardziej komfortowych szpilek. Cow nich takiego niezwykłego? Zaraz zaprezentujemy kilka istotnych cech butów sportowych na obcasie.

Szpilki damskie

Autor: DenisDenis
Źródło: http://www.flickr.com
Yoji Yamamoto, japoński projektant i przedsiębiorstwo adidas wspólnie wykreowali markę Y-3. Kolekcje wprowadzane przez nich na rynek mogą złamać stereotypy i zacierać granice między tym co w trendach a tym co komfortowe. W tym przypadku zaprojektowali najbardziej komfortowe buty sportowe na obcasie. Doskonały model okrzyknęli Torsion Heel. Buty te łączą w sobie komfort butów sportowych i styl szpilek.

Zaciekawił Ci się ten materiał? Jeżeli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij najpierw tutaj – ta witryna buty tommy hilfiger również na pewno przypadnie Ci do gustu.

Dzięki wykorzystanej w nich technologii adiPRENE, które daje się w obuwiu do biegania, szpilki dobrze mogą amortyzować stopę podczas chodzenia.

adiPRENE to system zmniejszający poziom zmęczenia stóp. Jest wykorzystywany zazwyczaj w obuwiu przeznaczonego do biegania, gdzie dobra amortyzacja jest szczególnie potrzebna. System w podeszwie adiPRENE pozwala tez wspanialsze wybicie i zmniejsza ryzyko kontuzji. adiPRENE to elastyczny materiał, umieszczany w przedniej części buta, co nadaje znaczniejszą dynamikę każdemu krokowi.Wykorzystanie tej technologii w butach dla kobiet, zwłaszcza w szpilkach jest bardzo trafnym rozwiązaniem, ponieważ każda kobieta, która chodzi w szpilkach, ma kłopoty z bólem poduszek podpalcowych.

Jeśli w zamieszczonym tutaj poście nie znalazłeś interesującej Cię informacji, to kliknij ten link i zobacz sam (https://tdruk.pl/bluzy/bluzy-rozpinane) podobny materiał.

Zobacz więcej: buty dziecięce w kaliszu.

W tych szpilkach dzięki zastosowaniu systemu adiPRENE nie ma to miejsca. Szpilki posiadają dosyć wysoki obcas, 9 centymetrów, ale dzięki wykorzystanemu systemowi Torsion, przednia i tylna strona stopy ma szanse poruszać się niezależnie od drugiej, co pomaga zagwarantować znaczna stabilność. Zobacz: .

Obuwie można otrzymać w dwóch wersjach kolorystycznych – czarne oraz barwnej z neonowymi detalami. Zostały wykonane z lakierowanej skóry z dodatkami nylonu i siateczki. Jeśli więc marzą nam się modne buty damskie z prawdziwego zdarzenia to pokazywany model bez wątpienia zachwyci nawet najbardziej wybredne kobiety.