Zostawiła Cię, a Ty nie wiesz z jakiego powodu?

Każda kobieta ma swoje wymagania, o których wielu panów wręcz nie zdają sobie sprawy. Traktują oni, albowiem płeć przeciwną, jako kwiat do wąchania, lecz nie do poznawania. W jakim wielkim znajdują się błędzie dowiadują się, kiedy zapomniana pani od nich odchodzi.

Jasne, wiadomo, że niejedna pani chce być jak przepięky kwiat, dlatego przeto udaje się na zakupy, by zakupić nowiutką strój. Wspominasz te jej zakupy: mała czarna sukienka, w

Kobieta w sukience

Autor: Belo Horizonte – MG
Źródło: http://www.flickr.com

której bardzo ci się spodobała, sukienka rozkloszowana, która również była wielce efektowna (sukienka rozkloszowana midi). Mniej ci się spodobała sukienka sportowa, ta nie była najzwyczajniej w twoim stylu, za to niegdyś nabyła sukienkę wieczorową, a twoi znajomi (męska część) oniemiała z euforii (sukienka wieczorowa). Byłeś dumny, jak z ładnie zadbanego kwiatu. Wydawało ci się, że jest wam przyjemnie, a więc, z jakiego powodu od ciebie odeszła.

Gdybyś przeanalizował to wszystko doszedłbyś do kilku wniosków. Przede wszystkim jej nie słuchałeś.

Jeżeli niniejszy artykuł Cię zaciekawił, to bez wahania kliknij tutaj oraz przekonaj się, co przeczytasz w najnowszej ofercie (http://www.crossjeans.pl/). On także jest godny zainteresowania.

Gdybyś

Kobieta w różowej spódnicy

Autor: Roger Blackwell
Źródło: http://www.flickr.com

posiadł wiedzę, ile razy ją z tego powodu zawiodłeś. Mówiła ci o czymś, co było dla niej ważne, a ty przytakiwałeś, lecz następnie, kiedy wracała do tego watku to jak gdybyś urwał się z choinki. Jaki to jest znak dla kobiety, jak uważasz? Iż jej nie szanujesz, nie interesują cię jej hobby a także pasje, uważasz ją jak wizytówkę, z którą można się zaprezentować. Nie widzisz w niej indywidualności.

Kiedy rozpoczniesz interesować się dokładniej dotrzesz do następnego przesłania: nie byłeś wystarczająco rozważny. Nawet przez myśl ci nie przeszło, że chciała posiadać z tobą dziecko, nie odczułeś tego. Zamiast tego ty zachowywałeś się jak niemowlę, co w ostateczności przekonało ją do tego, iż nie jesteś kandydatem na ojca. To może okrutne, ale w stosownym wieku trzeba się trochę przekształcić i dojrzeć, ale ty o tym zapomniałeś.

Do takich kokluzji dobrnąłeś.

Nowa witryna, która ma informacje na poniższy temat da Ci możliwość, by podwoić znajomość rzeczy. To istotne, zatem idź tutaj koszulki sportowe i dowiedz się więcej wątków.

Czy są dodatkowe? Zapewne tak, ale przybędą one, ci do głowy później. Dziś możesz jednakże pokazać jej, iż to rozumiesz, że wszystko może być jak kiedyś, oczywiście, jeśli ty tego chciałbyś. Może po prostu przyjmiesz pozę obrażonego faceta, czym jeszcze mocniej pogorszysz swoją i tak już nieciekawą położenie. Wybór należy do ciebie, przecież jesteś dorosły.